Mercedes-Benz Trucks Česká republika s.r.o.

Vítejte u Daimler Truck Česká republika s.r.o.

Content intro

Vítejte v Centru nákladních vozidel Mercedes-Benz Trucks. Dali jsme si za úkol: Poskytnout co nejlepší podporu vašemu podnikání. Vozidla, která jsou střižena na míru vašim požadavkům. Cenově výhodné možnosti financování, usnadňující kalkulaci nákladů. Veškeré servisní služby pro nákladní vozidla, která udržují chod vašeho podnikání.

Vše pro vás zajistí Centrum nákladních vozidel Mercedes-Benz Trucks. Naše blízkost k výrobním závodům je vaší výhodou: Nikdo nezná naše vozy lépe než-li my.

Naši odbornou podporu vám poskytneme ve všech otázkách. Od poradenských služeb při nákupu a financování, přes pojištění, veškeré dílenské servisní služby a velmi dlouhou otevírací dobu, až po originální náhradní díly Mercedes-Benz Trucks.

U nás můžete kontaktovat odborníky také pro FUSO.

Výměna tachografů

Splňte svou zákonnou povinnost a nechte si u nás vyměnit staré tachografy za nové.

Více infromací o této aktuální nabídce najdete zde.

Nákladní vůz s třícípou hvězdou je symbolem spolehlivosti a hospodárnosti, stejně jako prvotřídní kvality výrobku i servisních služeb a zároveň komplexních odborných znalostí dopravních řešení orientovaných na zákazníka. Ať se jedná o dálkovou, stavební nebo distribuční dopravu: Mercedes-Benz Trucks nabízí správné řešení pro každého zákazníka, a to jak v segmetu lehkých, středně těžkých, tak i těžkých vozidel. Průkopnický duch nákladních vozů Mercedes-Benz vždy přinášel inovace vybočující ze zajetých kolejí, ať se jednalo o efektivnější pohony, autonomní řízení nebo aktivní a pasivní bezpečnost.

EActros 300
Content service 04

Plně si uvědomujeme, že servis a údržba určují hospodárnost vašeho nákladního vozidla. Díky efektivním procesům, kvalifikovaným zaměstnancům a originálním dílům dělá náš servis vše pro to, aby vaše nákladní vozidlo zůstalo co nejdéle tam, kde vydělává. Na silnici.

Dokážeme obstarat jakýkoli originální náhradní díl či příslušenství ze širokého sortimentu Mercedes-Benz Trucks. Rádi vám také poradíme například při vyhledávání pneumatik, disků nebo kompletního obutí pro váš nákladní vůz.

Teaser parts

Jiná vozidla

Mercedes-Benz Citaro
Autobusy

Jiná vozidla

Nahoru