Mercedes-Benz Trucks Shop

Když potřebujete funkční oblečení na cesty, praktické příslušenství nebo modely nejnovějších nákladních vozů, zhotovené ve správném měřítku na hraní nebo do sbírky: Užijte si individuální efekt kolekce Mercedes-Benz Trucks. Snadno si vyberete a objednáte online.

Přepravují těžké náklady a bodují výkonem řádově ve stovkách PS: Kamiony! Se silou stáda tažných koní snadno přepravují po ulicích těžké náklady. Tito těžkotonážní obři tvoří spolu se svými řidiči dobrý, věrný a spolehlivý tým. Je to potřeba, protože každý náklad musí včas a bezpečně dorazit do svého cíle! Pro správné kamioňáky nabízí Mercedes-Benz Trucks funkční a vzhledově atraktivní výrobky.

Nosí přece na hrudi třícípou hvězdu, stejně jako jejich kamion! Mají přece stejně jako jejich kamion na hrudi znak třícípé hvězdy! Ptotože jakmile se zavelí „Odjezd! Vyrazí směrem k dálnici“ a přitom nesmí nikdy chybět nářadí, praktické oblečení a doplňky od Mercedes-Benz Trucks, jako je čepice, pásek a přívěsek na klíče. Užívejte si volnost za volantem a fascinující brumlání motoru a objevte kolekci Mercedes-Benz Trucks!

Nahoru