Náhradní díly a příslušenství

Dokážeme obstarat jakýkoli náhradní díl či příslušenství ze širokého sortimentu Mercedes-Benz Trucks. Rádi vám také poradíme například při vyhledávání pneumatik, disků nebo kompletního obutí pro váš nákladní vůz.

Kontakt - Náhradní díly / příslušenství

Kvalita, kterou poznáte na první pohled.

Nezaměnitelný obal a pečeť s hologramem jsou pro vás dvojí zárukou: Máte jistotu, že váš náhradní díl je skutečný originál od Mercedes-Benz Trucks, a že se můžete spolehnout na to, že v tomto obalu najdete vynikající kvalitu a bezpečnost. Každý náhradní díl totiž pečlivě vyvíjíme, vyrábíme a testujeme. Vaše nákladní vozidlo zůstává ze sta procent Mercedes-Benz – se zárukou dlouhé životnosti a příslovečné kvality.

Content parts
Content accessory parts

Poskytněte svému autu finální lesk! Vaše vozidlo můžte zcela individuálně doplnit o praktická a efektní řešení, která ještě zlepší jeho vzhled a zvýší komfort a bezpečnost. Nabídka originálního příslušenství Mercedes-Benz Trucks je velmi rozsáhlá a nabízí velký prostor pro splnění vašich přání. Použití každého příslušenství je ekonomické a bezpečné. Navíc je testováno a schváleno přímo od Mercedes-Benz Trucks a je dostupné za atraktivní cenu.

Nikdy není pozdě.

Velký počet volitelné doplňkové výbavy pro vaše nákladní vozidlo je možné instalovat následně a za atraktivní ceny. Doplňková výbava zahrnuje od asistenta pro odbočování, přes pistoli na stlačený vzduch a ledničku pod postelí až po ochrannou mřížku proti padajícím kamenům. Kromě toho si může bez problémů nechat dodatečně nainstalovat softwarové doplňky, jako zařízení na měření zatížení náprav, jízdní programy, vysoce výkonnou motorovou brzdu - High Performance Engine Brake, Remote Online nebo PPC (Predictive Powertrain Control).

Rádi Vám poradíme a provedeme odbornou montáž na základě vašich požadavků.

Content catalogRetrofits parts
Content contact parts

Kontaktujte naše dílaře.

Content contactUs

Oslovení:*

Kontaktujte mě prosím:

*Povinné pole
Úspěch

Zpráva byla úspěšně odeslána.

Chyba

Chyba při odesílání zprávy.

Nahoru