Servis

Údržba, servis, opravy: Služby, poskytované naším autoservisem zajišťují optimální stav vašich nákladních vozidel Mercedes-Benz a FUSO spolu s veškerými přívěsy a nástavbami nebo je do tohoto stavu vracejí. Profesionální dokonalost s pokud možno co nejnižšími náklady. Zeptejte se nás: Mnohé se dá vyřídit v době, kdy se vaše vozidlo právě nepoužívá.

O hospodárnosti provozu vašeho nákladního vozidla rozhoduje v neposlední řadě servis a údržba. Servisy Mercedes-Benz Trucks zajišťují prostřednictvím efektivních procesů, kvalifikovaných zaměstnanců a originálních náhradních dílů na úrovni sériové výroby, aby vaše nákladní vozidlo mohlo být co nejdéle na silnici, kde vydělává peníze.

Content truck service
Concent tachograf

Nové funkce inteligentního tachografu druhé generace (kód J1M):

  • Záznam identifikace řidiče a vozidla
  • Zaznamenávání hraničních přechodů během kabotážních přeprav a lepší dokumentace přidělování řidičů
  • Podpora zaznamenávání procesů nakládání a vykládání
  • Záznam polohy vozidla přes GNSS modul (globální navigační satelitní systém)
  • Pomoc s výpočty na zaznamenávání pracovní doby a nových zkrácených dob odpočinku
  • Větší konektivita díky rozhraní Bluetooth umožňuje plynulé čtení a ovládání tachografu pomocí externích zařízení jako jsou smartphony

Základní cena za výměnu, montáž a kalibraci je 37 190 Kč. Podle počtu odebraných tachografů poskytujeme množstevní slevu. Pro konkrétní nabídku a upřesnění konečné ceny volejte servisní infolinku +420 296 239 296.

S tachografem VDO DTCO® 4.1 nejen splníte zákonné požadavky, ale můžete ještě efektivněji plánovat, zlepšit své pracovní procesy a ušetřit náklady. Kromě toho je VDO DTCO® 4.1 ještě rychlejší a jeho rozhraní ITS je uživatelsky přívětivější než u předchozích modelů.

Do konce roku 2024 musí být staré tachografy 1. generace (analogové nebo digitální) ve všech vozidlech v mezinárodní nákladní dopravě s celkovou povolenou hmotností nad 3,5 t nahrazeny inteligentním tachografem 2. generace.

Výhody inteligentního tachografu VDO DTCO® 4.1 speciálně pro nákladní vozidla Mercedes-Benz:

  • Pohodlné použití: Zobrazení doby jízdy a doby odpočinku na přístrojové desce
  • Plně integrované do digitálních služeb jako je Fleetboard nebo Uptime od Mercedes-Benz Trucks
  • Konektivita a diagnostika vozidel Mercedes-Benz Trucks
Content tachograf2

Kompletní servis vašeho nákladního vozidla.

Kromě užitkových vozidel jsme rovněž vaším silným partnerem pro přívěsy, návěsy, nástavby, nápravy, brzdové systémy, nákladové plošiny a chladicí agregáty. Naše servisní služby pro kompletní vozidlo. Naše komplexní servisní služby jsou zárukou krátkých prostojů vašich vozidel. Díky naší spolupráci s 33 renomovanými výrobci zůstává zachován i váš nárok na garance a záruky. S námi šetříte čas, peníze a náklady na údržbu a opravy vašich užitkových vozidel. Rychle vás dostaneme zpátky na silnici.

Vozik
Content serviceFuso service

Váš servis. Komplexní, spolehlivé a rychlé provedení.

Nejmodernější vybavení vozidla a technologie pro diagnostiku v autoservisu rychle zjistí, z čeho plyne eventuální chybná funkce. Naši zaměstnanci autoservisu pro vás provádějí servis a opravy rychle a cenově výhodně podle jasných pracovních specifikací.

Content fleetboard service

Efektivní řízení vašeho vozového parku není snadný úkol. Tlak na cenu, nedostek času, konkurence, růst nákladů, snižující se počet kvalifikovaných pracovníků - to vše jsou výzvy, se kterými jste konfrontováni každý den. Pomocí Fleetboardu získáte přehled o všech nákladních automobilech ve svém vozovém parku.

Pomocí Fleetboardu zvýšíte efektivitu svého vozového parku, uspoříte náklady a snížíte opotřebení. Díky údajům, které vám poskytujeme v reálném čase máte neustálý přehled o svém vozovém parku a můžete využít inteligentního propojení řidičů, vozového parku a zakázek. Využijte naše know-how a rozšiřte potenciál svého vozového parku. Digitalizaci logistiky na základě cloudové technologie spravujeme na nové zákaznické platformě a zároveň dále rozšiřujeme portfolio našich produktů o Logistics Management by HABBL Transport!

Informace o dalších výhodách Fleetboardu se dozvíte na www.fleetboard.cz nebo přímo u vašeho partnera Mercedes-Benz Trucks.

Kontaktujte servis.

Content contactUs

Oslovení:*

Kontaktujte mě prosím:

*Povinné pole
Úspěch

Zpráva byla úspěšně odeslána.

Chyba

Chyba při odesílání zprávy.

Nahoru