Atego
Naše nákladní vozidla

Atego

Distribuční doprava. 6,5 – 16 tun.

S modelem Atego jste výborně připraveni na výzvy v lehké distribuční dopravě. Nejen díky jeho vysoké efektivitě a spolehlivosti, ale také proto, že jeho všestrannost nabízí optimalizovanou konfiguraci vozidla pro téměř jakýkoliv požadavek a jakýkoliv obor.

Univerzálnost

Univerzálnost

Díky modelu Atego máte k dispozici všestranné nákladní vozidlo, které se svou výbavou zaměřenou na dané využití zaručuje, že Vám práce v distribuční dopravě půjde snadno od ruky.

Efektivita

Efektivita

Spojuje to, co k sobě patří: RoadEfficiency je kombinací nízkých celkových nákladů s vysokou bezpečností a maximálním využitím vozidla. Pro vyšší efektivitu přepravy.

Spolehlivost

Spolehlivost

Od stěračů až po brzdová světla – spolehlivost patří u Mercedes‑Benz Trucks k základní výbavě. Neboť už samotný vývoj konstrukce se řídí heslem: každá součást je důležitá.

Technické údaje

Technické údaje

Díky promyšlené ergonomii, vysokému jízdnímu komfortu, vyššímu výkonu a točivému momentu poskytuje Atego přesně to, co potřebujete při své práci.

Šikovné funkce a další skutečnosti

Šikovné funkce a další skutečnosti

Díky originálnímu příslušenství Mercedes-Benz a dalším šikovným funkcím přispívá Atego k tomu, že práce v distribuční dopravě půjde příjemněji a snadněji od ruky.

Nahoru