Zetros
Naše nákladní vozidla

Zetros

Robustní a výkonná technologie pro náročné operace po celém světě.

Osvědčené vozidlo s kapotou nabízí osvědčené, robustní a výkonné technologie s tradicí celých desetiletí pro náročné operace po celém světě. S náročnými trasami a nepřízní počasí se Zetros vypořádá díky své jednoduchosti. Díky intuitivnímu ovládání a snadné údržbě jsou tato vozidla prakticky nerozbitným vybavením k řešení různorodých problémů. Zetros. Vše ostatní je již příliš komplikované.

Již více než 120 let je název Mercedes-Benz synonymem pro specializované užitkové vozy té nejvyšší kvality. Ve společnosti Mercedes‑Benz Special Trucks jsme hrdí na tuto historii. Je standardem a závazkem pro vše, co bude dnes a v budoucnosti stvořeno ve znamení třícípé hvězdy. Také v největší továrně na nákladní vozidla na světě, ve Wörthu, kde pro Vás stavíme vozy Zetros.

S vozidly Zetros sázíte na koncepci orientovanou do budoucna s již takřka milionkrát prověřenou technologií podvozku a pohonu konstrukční řady Mercedes-Benz Trucks. Nekompromisně zaměřeno na kvalitu a spolehlivost. S cílem zajistit našim zákazníkům maximální dostupnost vozidel i v budoucnu. Slogan „Trucks you can trust” je vedoucím motivem ve všech oblastech společnosti, od vývoje, přes výrobu a prodej až po servis v servisních dílnách. Na to se můžete spolehnout.

Komfort

Komfort

Umístění kabiny řidiče za přední nápravou přináší cenné výhody pro řidiče ve vozidlech s kapotovou kabinou. Přečtěte si více o komfortu ve vozidlech Zetros.

Jízdní dynamika

Jízdní dynamika

Silný hnací výkon a vysoký točivý moment. Přečtěte si další informace o motorech, hnacím ústrojí, převodovkách a konfiguraci náprav.

Oblasti použití

Oblasti použití

Pro stavbu, průzkum, požární ochranu, důlní těžbu a mnoho dalšího. Kombinuje extrémní schopnosti v terénu s vysokým užitečným zatížením. Dokonalý vůz pro různé aplikace

Technické údaje

Technické údaje

V této části vás informujeme o technických podrobnostech vozidel Zetros.

Nejdůležitější údaje a další skutečnosti

Nejdůležitější údaje a další skutečnosti

Tradiční vozidlo s kapotou kombinuje osvědčené vlastnosti v terénu s vysokou nosností. Informujte se o koncepci vozidel Zetros.

Nahoru