Actros
Naše nákladní vozidla

Actros

Všichni o nových řešeních mluví, my je máme.

Nákladní vozidlo, které již dnes nabízí to, o čem ostatní zatím jen hovoří. Actros splňuje stále rostoucí požadavky na dálkovou dopravu. Bez ohledu na váš obor podnikání – Actros nabízí vše – hospodárnost, komfort, bezpečnost i spolehlivost.

Teaser greater safety

Ochrana řidiče, vozidla a ostatních účastníků silničního provozu – u modelu Actros je již ve standardní výbavě k dispozici řada bezpečnostních prvků. Digitální asistenti nezbavují řidiče odpovědnosti, ale mohou mu poskytnout účinnou podporu v kritických situacích.

Komfort zvyšuje produktivitu řidiče a působí proti únavě. Obojí je velmi důležité zejména při jízdách na dlouhé vzdálenosti, proto se v Actrosu klade velký důraz na volnost pohybu a atmosféru. Harmonické začlenění do každodenních praktických pracovních podmínek řidiče.

Teaser comfort
Teaser reduced fuel consumption

Mimořádně úsporné nákladní vozidlo. V dálkové dopravě je Actros symbolem spolehlivé technologie s úsporou paliva, nízkými náklady a vysokými výnosy. Zkrátka: je efektivnější. K hospodárnosti nákladního automobilu může rozhodujícím způsobem přispět nízká spotřeba paliva. Vlastnost, kterou Actros prokázal v každodenním provozu, a kterou lze nyní dále zdokonalit použitím motoru OM 471 3. generace.

Větší důraz na motor.

Větší důraz na motor.

Dynamický, úsporný, hospodárný: 3. generace motoru OM 471 kombinuje nový pocit z jízdy s optimalizovaným výkonem.

Zjistit více

Díky inovativní technologii je Actros působivý jak v dálkové, tak i v těžké distribuční dopravě. S úspornými, spolehlivými motory s emisní normou Euro VI a osmi variantami kabiny řidiče nabízí Actros praktické řešení všech požadavků.

Údaje o výkonu motoru

Údaje o výkonu motoru

Úsporné, spolehlivé motory Euro VI ve čtyřech třídách zdvihového objemu. Pokroková technika, výkon až 460 kW (625 k) a maximální točivý moment 3000 Nm.

Varianty kabin řidiče

Varianty kabin řidiče

S osmi variantami kabiny řidiče a se třemi variantami motorového tunelu (320 mm, 170 mm a s rovnou podlahou) nabízí Actros optimální variantu kabiny řidiče pro téměř každý požadavek na prostor, výbavu a komfort.

Konfigurace náprav

Konfigurace náprav

Tak vypadá rozmanitost. S dvěma nebo třemi nápravami – Actros nabízí širokou škálu možností konfigurace náprav. Na míru přizpůsobený vašim potřebám.

Nahoru