Ojetá nákladní vozidla
Kupte si své nákladní vozidlo

Ojetá nákladní vozidla

Ojeté nákladní automobily u TruckStore – významného evropského prodejce užitkových vozidel.

TruckStore nabízí velký výběr ojetých nákladních vozidel, přívěsů a návěsů všech značek a typů, s různými typy nástaveb a různého stáří – kromě toho máte na všech evropských pobočkách k dispozici stejné profesionální poradenství a bohatou nabídku služeb souvisejících s nákupem vašeho nákladního vozidla. Příkladem naší široké nabídky služeb je jedinečná Garance TruckStore na ojetá nákladní vozidla.

 

Všechny nákladní automobily značky Mercedes‑Benz Trucks označené touto značkou prošly kompletní kontrolou podle vysokých a jednotných standardů v servisech vlastních poboček TruckStore nebo smluvních partnerů Mercedes‑Benz Trucks. Značka Mercedes‑Benz Trucks Certified poskytuje plnou transparentnost s ohledem na stáří ojetých nákladních vozidel a počet najetých kilometrů a zároveň vytváří jednotné celoevropské hodnocení.

Nákladní automobily označené tímto štítkem splňují následující požadavky:

  • stáří maximálně 5 let
  • nájezd do 500 000 km
  • nejméně 3 měsíce bez nutnosti údržby 1
  • hloubka profilu pneumatik minimálně 6 mm
  • a mnoho dalších

Díky zkušenostem nasbíraným za desítky let výroby a vývoje vozidel vyrábí Mercedes‑Benz Trucks nákladní vozy, které jsou zárukou maximální spolehlivosti a kvality.

Nákladní automobily značky Mercedes‑Benz Trucks vám pomohou efektivně zvládat každodenní úkoly související s přepravou. Jsou to nákladní automobily s robustními, tisíckrát osvědčenými komponenty, disponující vybavením, zohledňujícím topografické a klimatické podmínky v místě použití. Tyto nákladní automobily jsou optimálně koncipovány pro dálkovou a těžkou distribuční přepravu a fungují bez problémů i v extrémních podmínkách.

Najděte svůj vůz ve vyhledávači vozidel TruckStore. Zde nabízíme mimo jiné různé tahače návěsů s různými typy hydrauliky a spojek, nákladní vozy s valníkovou nástavbou a plachtou nebo plnou flexibilitu s výměnným rámem.

[1] 20 000 km do 12 t celkové přípustné hmotnosti / 30 000 km od 12 t celkové přípustné hmotnosti (Platí pro základní rozsah dodávky, tj. nevztahuje se na nástavby).

Nahoru