eMobility

Ohromující zážitek z jízdy.

330 kW trvalý výkon, 400 kW špičkový výkon: To je nový eActros. Ten, kdo si sedne za volant, se může těšit na okamžitou, silnou akceleraci a plynulou jízdu. To vše umožňuje speciální náprava Mercedes Benz s nízkým těžištěm, se dvěma elektromotory, podporovaná dvoustupňovou převodovkou.

Kabina řidiče nákladních automobilů Mercedes-Benz dosud nikdy nebyla tak tichá. Při plném zrychlení je hladina hluku poháněcí jednotky v interiéru modelu eActros snížena až o 10 decibelů. To ve srovnání s běžným nákladním vozidlem odpovídá poloviční hodnotě vnímaného hluku! Elektrický pohon přináší dokonce ještě další výhodu: snížila se intenzita vibrací, a tím je jízda komfortnější. Předchází to únavě řidiče a může to vést ke zvýšení jeho schopnosti koncentrace.

Driving experience content silence
Driving experience content working

Digitální pracoviště v modelu eActros s intuitivním ovládáním je v plném rozsahu připojeno k síti. Jeho nejmodernější Multimedia Cockpit spolu se systémem MirrorCam je vaší řídicí centrálou , zaměřenou především na otázky, důležité pro elektromobilitu. Multimedia Cockpit zaujme inovovaným displejem, poskytujíícím přehled všech informací specifických pro elektrická vozidla, jako je dojezd s udáním vzdálenosti a času, aktuální a průměrná spotřeba elektrické energie v kWh na 100 kilometrů a stav nabití akumulátorů. Díky němu můžete z vašeho vozidla kdykoliv vytěžit maximum.

Abychom od začátku umožnili co nejlepší zážitek z jízdy, nabízíme všem řidičům eActrosu řadu speciálních školení, která jsou přizpůsobena zvláštním požadavkům na nákladní vozidla na elektropohon. Zde se probírají základní kroky, jako je bezpečné nabíjení vozu a zjišťování specifických informací o elektrickém vozidle, ale především si vyzkouší ovládání nového pohonu ePowertrain s inteligentní rekuperací pro jízdu s optimalizovaným dojezdem a způsob řízení šetrný k akumulátoru.

Driving experience content preparation
Nahoru