Kariéra

Ve společnosti Daimler Truck pracujeme pro všechny, kteří udržují svět v pohybu. Bez nákladních automobilů a autobusů by nemohly továrny nic vyrábět, supermarkety nic prodávat a lidé by nemohli cestovat! Jsme přesvědčeni, že vše co děláme je přínosem pro čistější, bezpečnější, efektivnější a lépe propojený svět: Pro zboží. Pro lidi. Pro nás pro všechny.

Jako podnik s globální působností a více než 100 000 zaměstnanci po celém světě jsme si vědomi, že různé nápady, pohledy z různé perspektivy a z různých stran nás posouvají kupředu. Úspěšní jsme díky globální rozmanitosti a regionální síle v kombinaci s týmovým duchem. Avšak stále jsme ještě nedospěli tak daleko, jak bychom si přáli: Učíme se jeden od druhého, vyměňujeme si poznatky a těšíme se z každého nového podnětu. Všichni tím přispíváme svým dílem k budoucnosti a trvale udržitelnému rozvoji dopravy.

Ve společnosti Daimler Truck můžete pracovat v rámci globálního týmu a učit se od zkušených odborníků, kteří s nadšením řeší své úkoly. Protože pouze díky různým úhlům pohledu dosáhneme globálního působení.

Ke každé výzvě přistupujeme flexibilně, což je zapotřebí k tomu, abychom ji zvládli. Nepřestaneme na ní pracovat, dokud ji nezvládneme, ale za rohem se vždy skrývá další výzva, kterou je třeba překonat. Zvláště nyní, v době, kdy se vše mění a je v pohybu. Inovujeme, abychom utvářeli budoucnost dopravy a podporovali země v dalším rozvoji, stále se dále rozvíjíme a budujeme cestu k čistšímu a bezpečnějšímu světu!

Zaměstnanecké benefity:

• závodní jídelna
• závodní lékař
• koučing
• slevy pro zaměstnance

a mnohem více...

Přispějte svými dovednostmi a znalostmi, svou osobností a komunikačními schopnostmi k týmové práci. Využijte širokých možností a nadprůměrného výdělku.

Content career 01
Content students career

Teorie je nejkrásnější, když se podaří uskutečnit ji v praxi. Daimler Truck nabízí studujícím mnoho možností: stáže, práci na dizertaci, nebo zaměstnání během studia.

Co budete dělat po škole? V Daimler Truck máte spoustu možností. Například stáže ještě během studia. Nebo zajímavé vzdělávání. Nebo náročné duální studium. Aby po skončení školy nestálo kariéře nic v cestě, poskytneme vám užitečné rady pro úspěch vaší žádosti o zaměstnání. Těžko si představit ještě lepší start do budoucnosti.

Content disciples career
Nahoru